Mercedes C.180 Amg

c180

Rezervasyon için hemen ara! Whataspp Destek

Kiralama Ücretleri ve Araç Özellikleri

1-3 Gün 4-8 Gün 9-14 Gün 15-20 Gün 27-30 Gün
800 TL 790 TL 780 TL 770 TL 750 TL
Vites Yakıt Klima Kişi
Otomatik Benzin Var 5

Rezervasyon Formu

Kiralama Koşulları


Sözleşme ve Ekleri
Teslimat sırasında imzalanacak olan araç kiralama, rentacar sözleşmesine ek olarak bireysel müşterilerimizden kredi kartı istenmektedir. Ticari müşterilerimizden ise şirket evraklarını (vergi levhası , imza silküsü , kimlik fotokopisi) ibraz etmelerini talep etmekteyiz.

Ehliyet ve Yaş
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için 25 yaş ve 5 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Kiralama Süresi
En az 3 (üç) gündür. Uzun kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Fiyatlar
Fiyatlara bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir.%18 KDV (katma değer vergisi) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.

Ödeme
Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. En kısa kiralama 72 saat olup, gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 1/3 'ü alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli bir kredi kartından depozit alınmaktadır.

Sigorta
Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda kiralayan kişi hatalı ise 10.000.-TL 'ya kadar olan hasarı ödemekle yükümlüdür. Lastik patlamaları, far, cam kırılmaları, stepne çalınmaları sigorta kapsamı dışındadır.
Ancak sigortanın geçerli olabilmesi için en geç 48 saat içerisinde trafik kaza zaptı ve alkol raporunun Büromuza ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması, kazanın uyuşturucu - alkol etkisi altında olmaması ve yasal hız sınırları içinde yapılmış olması gerekmektedir; aksi takdirde aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Teslim Etme
Rent a car şirketimizin bulunduğu yerlerde teslim etme ücretsizdir. Bu kentlerde teslim etme, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir. Büromuzun bulunmadığı şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde kiralanan yerden itibaren 0.2 Euro/km teslim ücreti uygulanır.

Trafik Cezaları
Trafik cezaları ve OGS, HGS geçiş ve kaçak geçiş ücretleri müşteriye aittir.
Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir. Zorunlu durumlarda önceden haber vermeksizin bu koşulları ve bilgileri, rezervasyonda belirtilen araç türünü değiştirebiliriz.
Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Şözleşme ve Ekleri
Teslimat sırasında imzalanıçak olan araç kiralama sözleşmesine ek olarak bireysel müşterilerimizden kredi kartı istenmektedir.
Ticari müşterilerimizden ise şirket evraklarını (vergi levhası, imza silküsü, kimlik fotokopisi) ibraz etmelerini talep etmekteyiz.
Sözleşmemizi indirmek için tıklayınız